Øystein Hagen Æra Strategic Innovation

Øystein Hagen
 

CEO / Founder

oystein@era.as

+47 414 38 077
Klikk her for bio

Therese Norseth Zarrabi Æra Strategic Innovation

Therese Norseth Zarrabi

 

Operations- & Project Manager

therese@era.as

+47 913 97 436

Klikk her for bio

Mads Bruun Høy
 

Business Director / Founder

mads@era.as

+47 928 23 204
Klikk her for bio

Mads Bruun Høy Æra Strategic Innovation
Linn Syversen Æra Strategic Innovation

Linn Syversen
 

Project manager

linn@era.as

+47 988 90 258

Klikk her for bio

Kirsti Strømstad Æra Strategic Innovation

Kirsti Strømstad
 

Service Design Engineer

kirsti@era.as

+47 452 20 606
Klikk her for bio

Eirik Langås Æra Strategic Innovation

Eirik Langås
 

CFO & Strategist / Founder

eirik@era.as

+47 480 69 303
Klikk her for bio

Svein Kjøde Æra Strategic Innovation

Svein Kjøde
 

(I permisjon til des. 2022)
Design Strategist

svein@era.as

+47 975 85 714

Klikk her for bio

Andreas Kalleberg Æra Strategic Innovation

Andreas Kalleberg
 

Design Director / Founder

andreas@era.as

+47 928 23 231

Klikk her for bio

Simen Knudsen
 

Sustainability Director

simen@era.as

+47 906 81 811
Klikk her for bio

Mari Stølan Æra Strategic Innovation

Mari Stølan
 

Business Architect

mari@era.as

+47 915 35 222

Klikk her for bio

Anne Lene Borgan
 

Business Anthropologist

annelene@era.as

+47 951 60 899
Klikk her for bio

Siri Østvold Æra Strategic Innovation

Siri Østvold
 

Business Architect

siri@era.as

+47 971 22 527

Klikk her for bio

Karen Byskov Æra Strategic Innovation

Karen Byskov
 

Service Designer

karen@era.as

+47 986 01 804

Klikk her for bio

Taral Jansen Æra Strategic Innovation
Bård Skjørtorp Æra Strategic Innovation

Bård Skjørtorp
 

Head of Business Consulting

bard@era.as

+47 913 75 953
Klikk her for bio

Jacob Bråthen Pettersen Æra Strategic Innovation

Jacob Bråthen Pettersen

 

Service Designer

jacob@era.as

+47 406 32 121
Klikk her for bio

Eline Løseth Giskeødegård Æra Strategic Innovation

Eline Løseth Giskeødegård

 

Head of Innovation and Digital Learning

eline@era.as

+47 402 21 904
Klikk her for bio

Hallvard Bache Æra Strategic Innovation

Hallvard Bache
 

Project Manager

hallvard@era.as

+47 988 09 725
Klikk her for bio

Anneline Berg Æra Strategic Innovation

Anneline Berg

 

Project Manager

anneline@era.as

+47 94 98 96 76
Klikk her for bio

Vil du samarbeide om å skape en bærekraftig fremtid?

Ta kontakt!

 

Øystein Hagen Æra Strategic Innovation
Therese Norseth Zarrabi Æra Strategic Innovation
Øystein Hagen Æra Strategic Innovation
Mads Bruun Høy Æra Strategic Innovation

Kontakt oss

Takk for din melding!